Strona Główna Aktualności Linki Kontakt
Baza Pracowników
Baza Doktorantów Doktoraty
Tematy Prac Studia Dzienne Studia Zaoczne Studia Podyplomowe
O Zakładzie Historia Laboratoria Absolwenci (1949-2002) Absolwenci od 2003 Seminaria ZTŚ Plan Zajęć Projekty Zdjęcia
Aktualności Plan zajęć Dla studentów
Strona Główna  >  Aktualności
NOWA SPECJALNOŚĆ "TECHNIKA ŚWIETLNA I MULTIMEDIALNA"

W XXI wieku oświetlenie sztuczne postrzegane jest przez człowieka jako coś oczywistego, niczym otaczające nas powietrze niezbędne do życia. Podobnie zaczynają być postrzegane multimedia, powszechne niczym książki i przedmioty codziennego użytku. Techniczne zagłębienie się w Technikę Świetlną pokazuje jak szeroka i bogata jest to dziedzina nauki. Podobnie, precyzyjne zdefiniowanie zagadnienia Techniki Multimedialnej ukazuje nam całe bogactwo treści, zawartych w tym pojęciu.

W Zakładzie Techniki Świetlnej, specjalność „Technika Świetlna” została poszerzona o Multimedia. Wychodząc od światła postanowiliśmy zaoferować wiedzę, związaną z XXI-wiecznym rozumieniem przekazu informacji, ściśle połączonym z wykorzystaniem fotografii, grafiki, animacji i udźwiękowionych treści.

Plan Zajęć

Kliknij aby pobrać program kształcenia na I stopniu studiów stacjonarnych
(389 kB)

* * * * * * * * * * * * * * *

W Zakładzie Techniki Świetlnej na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej trwają studia podyplomowe:

"Technika Świetlna Użytkowa"

Jest to doskonała okazja, aby podnieść swoje kwalifikacje oraz zdobyć niezbędną wiedzę z dziedziny techniki świetlnej.

Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów prosimy o kontakt dr inż. Andrzejem Wiśniewskim lub z kierownikiem zakładu, profesorem Wojciechem Żaganem.

tel. (22) 234 - 75 - 05

wojciech.zagan@ien.pw.edu.pl

Aktualne informacje o studiach podyplomowych znajdują się w sekcji STUDIA PODYPLOMOWE